Nasza-Parafia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-04-13 20:28:52

Dembol

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-10
Posty: 11
Punktów :   

epuls.pl

Szczerze mówiąc nie wiem co ma być w dziale inne, ale nic to admin robił i chwała mu za to że zrobił to forum bo dzięki temu zrobiłem matme nic nie myśląc.
W tym wątku wymyśliłem że przybliże niektórym co jeszcze nie wiedzą co to epuls.pl i znają tylko osade.pl

Epuls.pl
strona internetowa zajmująca się ściąganiem haraczy z rodziców naiwnych pokemonów poprzez wciskanie dzieciakom kitu o niewiarygodnych możliwościach, które można kupić sobie za pulsary (internetowe pieniądze kupowane za SMS-a).

Użytkowników strony można podzielić na kilka zasadniczych grup:

    * Pokemony – najczęściej spotykana na Epulsie grupa, charakteryzująca się głupią pisownią oraz przynależnością do tzw. E-klubów (epulsowych forów) o tak ambitnej tematyce, jak np. „bo_kot_miałczy”. Kochają wymieniać się „dyszkami”, „cmokami” i głupimi komentarzami pod fotkami np. „słitaśnie wyglądasz koffam cię”.
    * Elity – charakteryzują się tym, że jej członkowie są bardzo dumni z przynależności do elity i uważają się za elitę, z którą mają tak naprawdę tyle wspólnego, co Rydzyk z death metalem. Należą do zamkniętych E-klubów (czyli takich, do których można teoretycznie trafić tylko przez zaproszenie – teoretycznie, bo najczęściej nikt nikogo nie zaprasza, poza swoją paczką), tematyką nie odbiegają jednak bardzo od klubów pokemoniastych.
    * Subkulturowcy – starają się odciąć od wszystkich, nie mają „ślicznych” fotek, za to czarno białe anioły i cytaty w stylu Przyjdzie czas, że anioł zgrzeszy. Niby nic ich nie obchodzi, słuchają innej muzyki, inaczej się ubierają, nie jara ich dostawanie „dyszek” i „cmoków”. Tu też zaliczają sie emo.
    * Pozerzy – chcieliby być tacy, jak subkulturowcy. Wszędzie, gdzie się da, wciskają się i piszą jakiej słuchają muzyki, jacy są oryginalni itd. Pozerów dzielimy również na trzy podgrupy: emo, kinderpunków oraz kindermetali.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedagossum.pun.pl www.arkadia.pun.pl www.way-of-ninja.pun.pl www.p2mail.pun.pl www.x-man.pun.pl